Czekamy...

dziecko.haczewski.pl

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

18

Nic się nie dzieje... wciąż czekamy... Dziś wizyta u lekarza więc może czegoś więcej się dowiem. 
Już mniej niż 3 tygodnie... Boję się, ale chcę aby było już po wszystkim. 
Upały strasznie dają mi w kość a na dodatek często mam problemy z żołądkiem. 
Ehh... zawsze coś!

1 komentarz: