Nic się nie dzieje... wciąż czekamy... Dziś wizyta u lekarza więc może czegoś więcej się dowiem.
Już mniej niż 3 tygodnie... Boję się, ale chcę aby było już po wszystkim.
Upały strasznie dają mi w kość a na dodatek często mam problemy z żołądkiem.
Ehh... zawsze coś!
dasz rade zobaczysz ;)
OdpowiedzUsuń