Czekamy...

dziecko.haczewski.pl

środa, 7 sierpnia 2013

16

No i mamy czekać... Jeśli do 19tego nie urodzę to mam się zgłosić do lekarza i wtedy będziemy myśleć. Na wizycie, której byłam okazało się, że moja córeczka jeszcze nie chce wyjść. 
Leże więc i odpoczywam tak jak zalecił lekarz... zobaczymy czy  mała urodzi się do 19tego:) Czytałam ostatnio o tym, że im bliżej jest się porodu tym słabsze są ruchy dziecka bo już ma malutko miejsca w brzuchu... tymczasem moja dzidzia ruchy ma coraz mocniejsze i nadal jest strasznie ruchliwa. Oj czuje, że przewróci Ona nasze życie do góry nogami :)

1 komentarz: