Od wczoraj mam bóle jak na okres i wyraźnie obniżony brzuch... Mój lekarz gdy mówiłam mu o takich bólach stwierdził, że to normalne na tym etapie ciąży.
Czy to oznacza, że poród tuż tuż nie wiem. W każdym razie niecierpliwie czekam na ten moment bo chcę już mieć to za sobą.
Chcę już mieć swojego malucha na świecie bo ciąża kompletnie mi nie służy.
Obym urodziła na dniach:) Wszystko już jest przygotowane, nic tylko iść urodzić.
Marzę o chwili w której zobaczę moją małą córeczkę... w której ją przytulę i pocałuję w jej maleńką główkę.
Jeszcze tylko chwilka i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie.
OdpowiedzUsuń