Czekamy...

dziecko.haczewski.pl

czwartek, 13 czerwca 2013

Pierwszy post ... 30ty tydzień ciąży

Odkąd jestem w ciąży czytam różne blogi i często zastanawiałam się nad założeniem własnego. Przez cały czas miałam różne wątpliwości, ale teraz postanowiłam spróbować swoich sił i właśnie dziś nadszedł ten dzień. Niestety nie bardzo umiem prowadzić bloga więc ten pewnie nie będzie za bardzo idealny no, ale cóż... nie będę się tym przejmować. 
Zaczęłam 30ty tydzień ciąży i jestem strasznie podekscytowana tym, że na jakieś 10 tygodni zobaczę już swoje dziecko. Ten czas tak minął. Pamiętam jak jeszcze niedawno byłam na pierwszej wizycie 
u lekarza aby potwierdzić ciążę a tu już prawie jestem na etapie kończącym ją. 
Od niedawna kompletuję wyprawkę dla maluszka i szczerze mówiąc jest to bardzo miłe... 
w szczególności kupowanie ubranek. Choć jeszcze niestety nie znam płci mojego dziecka jestem bardzo szczęśliwa, że jest w moim brzuszku i sobie rośnie.  W poniedziałek mam wizytę u lekarza i mam nadzieję, że dzidzia pokarze nam w końcu co ma między nóżkami.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz