Czekamy...

dziecko.haczewski.pl

wtorek, 18 czerwca 2013

Będzie córeczka! Problem z imieniem...



                                                         Będziemy mięli córeczkę !

Jestem taka szczęśliwa, że z nią wszystko w porządku i, że sobie ładnie rośnie. Lekarz niechętnie zdradził mi płeć, ale gdy zbadał kluskę stwierdził, że zmieniła pozycję z pośladkowej na główką 
w dół stwierdziłam, że mogę spytać. On na to, że co mi po tym, że będę wiedziała i, że ważne aby było zdrowe... Ja to rozumiem i dla mnie najważniejsze jest oczywiście zdrowie mojego dziecka, ale jak każda młoda mama chciałam po prostu znać płeć, móc w końcu kupić ciuszek typowy dla płci. 
W tym wypadku będę mogła w końcu kupić sukienkę.
Rozumiem lekarzy, którzy nie chcą zdradzać płci dzieci z różnych względów, ale powinni być trochę bardziej wyrozumiali... 
Nigdy nie miałam powodów do tego aby krytykować mojego gina bo jest na prawdę dobrym i kompetentnym lekarzem, ale to jak mnie wczoraj potraktował nie było miłe.

Kolejna wizyta za 4 tygodnie a za 9 mała będzie już z nami. Nie mogę się już doczekać chwili w której ją zobaczę, przytulę...
Moja mała córeczka...

Problem mamy tylko z nazwaniem jej... miała być Mają, aleee za dużo tych Maj.
Co tydzień śledzę w naszym miejscowym tygodniku jakie dzieci przyszły na świat i szczerze mówiąc co wydanie jest jakaś Maja. To bardzo ładne imię, ale nie chcę aby moja córka chodząc do szkoły miała w klasie przykładowo pięć innych dziewczynek, które również będą nazywały się Maja.
 Bardzo często spotykam się również z imieniem Lena. W moim mieście w miesiącu rodzi się przynajmniej z siedem dziewczynek o tym imieniu.
Szanuje rodziców, którzy tak nazywają swoje dzieci, ale w moim mieście jest już istny przesyt bo gdzie się nie spojrzy tam jest jakaś Lena. Oczywiście tak jak wcześniej wspomniałam nie mam nic do osób nazywających tak swoje dzieci, jest to wyłącznie moje zdanie a każdy ma prawo nazwać swoje dziecko tak jak chce.
Zastanawialiśmy się wczoraj nad Nadią lub Emilią... hmm zobaczymy.






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz